Простое информационное сообщение.

Тип сообщения об ошибке.

Тип сообщения с предупреждением.

Сообщение об успешном завершении операции.

Науково - виробнича комерційна фірма «Селекта»

Головна/Партнери/Науково - виробнича комерційна фірма «Селекта»

Науково - виробнича комерційна фірма «Селекта»

Науково-виробнича комерційна фірма «Селекта» – це господарство з багаторічним досвідом роботи в області селекції та насінництва кукурудзи, яке вже понад 15 років працює на ринку України та Білорусії.

Засновниками підприємства є вчені колишнього Всесоюзного науково-дослідного інституту кукурудзи (тепер Інститут сільського господарства степової зони НААН України), які мають великий досвід селекційних досліджень та випробувань.

В даний час головним завданням колективу вчених-селекціонерів нашого підприємства є пошук нових напрямків в селекції та створення високопродуктивних гібридів кукурудзи, що добре адаптовані до екстремальних умов вирощування, мають низьку збиральну вологість та цінні господарські якості. Одним із значних досягнень щодо цього є відкриття нового методу селекції, в основі якого лежить фотоперіодизм рослин.

Сьогодні метою нашої роботи є створення нових гібридів кукурудзи для територій з проблемними кліматичними умовами. Ця робота ведеться спільно з ведучими селекційними підприємствами України, Росії та Республіки Білорусь.

За 15 років кропіткої роботи створено більше двадцяти гібридів нового покоління різних груп стиглості, які мають високий потенціал продуктивності і не поступаються гібридам іноземної селекції, а по зручності насінництва, стійкості до несприятливих умов вирощування нерідко і перевищують їх. Для них характерні: висока урожайність, швидка вологовіддача, толерантність до хвороб, стійкість до стресових умов середовища та багато інших властивостей. За даними Державного сортовипробування, урожайність гібридів, створених у нашому підприємстві, становить від 80 до 200 центнерів з гектара.

Підприємство має всі необхідні умови для вирощування та повного циклу переробки насіння кукурудзи високої якості. Ми поставляємо своє насіння не тільки підприємствам України, але насіння наших гібридів використовується більше ніж на 50% посівних площ кукурудзи в Республіці Білорусь.